08-08-2025, Freitag, 20:00 Uhr - Veranstaltung mit Ticket
Już 8 sierpnia o godz. 20:00 zapraszamy na wyjątkowe muzyczne wydarzenie, podczas którego parkiet Willi Lentza rozgrzeją:
🎧 DJ PAN FUNK – mistrz miksowania takich gatunków jak funk, groove, soul, hip-hop, house, nu disco, latin, jazz oraz slow jams. Jego sety to gwarancja świetnego klimatu i muzycznej podróży, która długo zostaje w pamięci.
🎷 MACIEJ MARCINKOWSKI – utalentowany saksofonista, którego improwizacje dodadzą wieczorowi niepowtarzalnego charakteru.
Wydarzenie przyjmie formę jam session – zapraszamy muzyków z instrumentami na spontaniczne wspólne granie! Dołącz do artystycznej kolaboracji i poczuj energię prawdziwej muzycznej wymiany.
🎟️ Wstęp wolny dla muzyków jam session (zgłoszenia do DJA PAN FUNK – panfunk71@gmail.com)!
Nie przegap tej nocy pełnej groove’u, improwizacji i świetnej zabawy!
Do zobaczenia na parkiecie Willi Lentza!
🎨✨ DODATKOWE DZIAŁANIE PODCZAS JAMu Z DJem! 🎤🎶
Otwieramy scenę dla szczecińskich twórców! 🌟
Chcesz podzielić się swoim talentem i pokazać swoją twórczość szerszej publiczności? 👀 Podczas wydarzenia ‘’Jam z DJem. Pan Funk i Maciej Marcinkowski‘’ przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną przestrzeń prezentacji! 🎷🎧 Każdy artysta, twórca, wydawca, autor piosenek, pisarz, malarz, rzeźbiarz, performer – może przynieść swoje dzieło, wydawnictwo, muzykę lub inną twórczość związaną ze Szczecinem i zaprezentować je szczecinianom, którzy zechcą spędzić razem wieczór 8 sierpnia w ogrodzie Willi Lentza! 🎨📚🎵
To wyjątkowa okazja, aby nawiązać nowe kontakty, podzielić się swoim dorobkiem – zupełnie na luzie, bez presji i w inspirującej atmosferze Willi Lentza. 🍀✨ Kto wie, może to właśnie tu narodzi się Twój kolejny projekt? 🤝🚀